Hizmetler

Karaman Transport > Hizmetler

Siz müşterilerimize 7/24 güvenilir hizmet

Karaman Transport firmamız, 2011 yılında Almanya Berlin’de faaliyete başlamış olup hem ticari hem de şahsi eşyalarınızın kara yolu, hava yolu ve deniz yolu taşımacılığı, depolama hizmeti ve iştigal konusu ile ilgili her türlü hizmeti sunmaktadır.

Karaman Transport, verdiğimiz hizmetlerin profesyonelliği çalışanlarımızın siz müşterilerimize 7/24 güvenilir hizmet sunması ile doğru orantılıdır.

Karaman Transport 2_1280x720

Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Tüm Avrupa ülkelerine kendimize ait kapalı kasa araçlara hizmet vermekte, düzenlediğimiz seferlerle güzergâh üzerinde bulunan birçok ülkeye…

A business owner sits amongst his moving in boxes , waiting for the removal team to bring the desks . An interior designer is showing him the modifications needed as building contractor brings in various fixtures and fittings for the new office layout . They are looking at the layout plans and computer drawings . In the background her colleague is checking the files.

Ofis Taşınması

Ofis taşınmaları taşınma öncesi planlama yapılarak konusunda tecrübeli Karaman personeli tarafından gerçekleştirilmektedir.

Karaman hava yolu taşımacılığı

Hava Yolu Taşımacılığı

Türkiye’nin tüm havalimanlarından, tüm dünya havalimanlarına düzenli kargo taşımacılığı hizmetleri ile zamanınıza zaman katıyor…

import export industry concept, container shipping cargo on global background

Deniz Yolu Taşımacılığı

Karayolu ile ulaşması uygun olmayan dış ticaret yükleriniz, parsiyel ya da komple olarak tüm dünya limanları arasında taşıma hizmeti

karaman lojistik ve doplama (13)

Lojistik Depolama

Karaman, eşyalarınızı taşımaya, evinizi yenilemeye, mevsimlik mobilya depolamaya ihtiyaç duyduğunuzdan, ihtiyacınız olduğu sürece saklamak için güvenli çözümler sunar.

Karaman Araç Taşımacılığı (5)

Kullanılmış Otomobil Taşınması

Aracınızı daha büyük bir hane hareketinin parçası olarak veya kendi başına taşıyoruz. Karaman, benzersiz ve ekonomik bir araç transferi ve özel şöför  hizmeti sunanmaktayız. 

Screen-Shot-2014-10-06-at-4.54.47-PM

Gümrük Hizmetleri

Türkiye den çıkış ve Giriş Gümrük işlemleri için gerekli olan evraklar Taşınmanızı yöneten Personelimiz tarafından detaylı olarak size bildirilecek ve her adımda size yardımcı olacaktır.

Esneklik ve Tavsiye

Biz bireylerin, kurumların ve STK’ların güvenilir ortağıyız. 10 yıldır bizimle birlikte hareket ediyoruz. Son teslim tarihlerine saygı gösterme ve yıl boyunca hızlı ve mükemmel hizmetler sunma kabiliyetimiz müşterilerimizle güçlü ortaklıklar kurmaya yardımcı oluyor. Müşterilerimize çeşitli seçenekler hakkında tavsiyelerde bulunur ve rekabetçi fiyatlarla yüksek kaliteli hizmetler sunarız.

En yeni çözümler

Sürekli yenilikler yapan Karaman Transport, her zaman bir adım önde düşünerek size en rekabetçi fiyatlarla en akıllı servis çözümlerini sunar . Tüm faaliyetlerimizi kolaylaştırmak için temel hizmetlerimizin (teklifler, takip, teslimatlar …) her birinde teknolojiyi entegre ediyoruz.

Kalite ve Memnuniyet

Yüksek bir performans standardı uyguluyoruz ve en iyi hizmet kalitesini sağlamak için sıkı şartlara ve prosedürlere bağlı kalıyoruz . Özel müşteri hizmetleri departmanımız sayesinde hareket bittiğinde bile size yardımcı olmaya devam ederek tam memnuniyetinizi garanti etmemizi sağlıyor..

Güvenlik ve Güvenilirlik

Eşyalarınızın güvenliği bizim önceliğimizdir. Herhangi bir duruma uyarız ve aradığınız çözümleri oluşturuyoruz. En iyi kalite standartlarını koruyarak ve uyum politikalarına bağlı kalarak müşterilerimize rekabetçi fiyatlar sunmayı taahhüt ederiz.

Esneklik ve Tavsiye

Biz bireylerin, kurumların güvenilir ortağıyız. 10 yıldır bizimle birlikte hareket ediyorlar. Son teslim tarihlerine saygı gösterme ve yıl boyunca hızlı ve mükemmel hizmetler sunma kabiliyetimiz müşterilerimizle güçlü ortaklıklar kurmaya yardımcı oluyor. Müşterilerimize çeşitli seçenekler hakkında tavsiyelerde bulunur ve rekabetçi fiyatlarla yüksek kaliteli hizmetler sunarız.