Gümrük Hizmetleri

Karaman Transport > Gümrük Hizmetleri

Taşınma Sürecinin en önemli unsurlarından birisi Gümrük İşlemleridir.

Gümrük işlemleri, Türkiye Cumhuriyeti Gümrük Bölgesine gelen, giden ve transit eşyalara ve taşıtlara uygulanan Gümrük Mevzuatlarınca belirlenir. Bu mevzuatlar çerçevesinde Ev Eşyalarınız, Otomobiliniz varsa Motosikletiniz ile ilgili İthalat, İhracat, Geçici Kabul ve Kati ithal işlemleriniz, şirketimiz personeli tarafından sorunsuz ve hızlı bir şekilde tamamlanır.
Eşyalarınız daha Türkiye’ye giriş yapmadan gerekli çalışmalar yapılır ve geldiğinde ithal işlemleri sorunsuz olarak ivedilikle bitirilip teslimata hazır duruma getirilir. İşlemlerin her aşamasında müşterilerimiz mutlak suretle bilgilendirilir.

Gümrük İşlemleri

Taşınma Sürecinin en önemli unsurlarından birisi Gümrük İşlemleridir. Çıkış ve giriş gümrük işlemleri için bir takım evraklar taşınma işlemi başlamadan önce hazırlanmalıdır.

Türkiye den çıkış ve Giriş Gümrük işlemleri için gerekli olan evraklar Taşınmanızı yöneten Personelimiz tarafından detaylı olarak size bildirilecek ve her adımda size yardımcı olacaktır.

Kalite ve Memnuniyet

Yüksek bir performans standardı uyguluyoruz ve en iyi hizmet kalitesini sağlamak için sıkı şartlara ve prosedürlere bağlı kalıyoruz . Özel müşteri hizmetleri departmanımız sayesinde hareket bittiğinde bile size yardımcı olmaya devam ederek tam memnuniyetinizi garanti etmemizi sağlıyor..

Güvenlik ve Güvenilirlik

Eşyalarınızın güvenliği bizim önceliğimizdir. Herhangi bir duruma uyarız ve aradığınız çözümleri oluşturuyoruz. En iyi kalite standartlarını koruyarak ve uyum politikalarına bağlı kalarak müşterilerimize rekabetçi fiyatlar sunmayı taahhüt ederiz.

Esneklik ve Tavsiye

Biz bireylerin, kurumların güvenilir ortağıyız. 10 yıldır bizimle birlikte hareket ediyorlar. Son teslim tarihlerine saygı gösterme ve yıl boyunca hızlı ve mükemmel hizmetler sunma kabiliyetimiz müşterilerimizle güçlü ortaklıklar kurmaya yardımcı oluyor. Müşterilerimize çeşitli seçenekler hakkında tavsiyelerde bulunur ve rekabetçi fiyatlarla yüksek kaliteli hizmetler sunarız.