Kullanılmış Otomobil Taşınması

Karaman Transport > Kullanılmış Otomobil Taşınması

Karaman hertürlü araç  için optimum kapıdan kapıya nakliye hizmeti sunar

Nerede hareket ediyorsanız, aracınızı da hareket ettirmeyi düşündünüz mü? Karaman, otomobilin, bisikletin ve eski model araba koleksiyonunun güvenli ve güvenli bir şekilde taşınmasını sağlar.
Araç taşımacılığında uzman olan Karaman, kurumsal müşteriler ve bireyler için kapıdan kapıya araç transfer hizmetleri sunmaktadır.
Aracın türü ne olursa olsun dünya çapında bir hareket hizmeti sunmak için çalışıyoruz : hizmet araçları, sedan, hatchback veya SUV, lüks arabalar, vintage motosikletler, karavanlar vb.
Aracınızı daha büyük bir hane hareketinin parçası olarak veya kendi başına taşıyoruz. Karaman, benzersiz ve ekonomik bir araç transferi ve özel şöför  hizmeti sunanmaktayız. 
Aracınız için en uygun maliyetli ve uygun nakliye yöntemini seçmeniz için size rehberlik ediyoruz. Danışmanlarımız, aracınızın kolaylıkla taşınmasını sağlamak için sürecin her adımında size yardımcı olacaktır.

Aracınızı nasıl haraket ettiririz

Tüm araçlar standart çelik konteynırlarda deniz yoluyla taşınır ve gönderilir veya belirli varış yerleri için roll-on roll-off. Güvenli nakliyesini garanti etmek için, araç gerilir ve tekerlekler bloke edilir.
Aracınız bir konteynır içinde taşınırsa, eşyalarınızı taşımak için ekstra alanı kullanabiliriz. Aracınızın etrafına tahta bir beşik yapıyoruz, bu sayede bazı kişisel etkilerinizi üst üste koyabiliyoruz ya da uygun şekilde 40 feet’lik bir konteynır kullanabiliriz. Tüm gönderi optimal bir korumadan yararlanacaktır.
VİNTAGE VE LÜKS ARAÇLARI TAŞIYORUZ
Eğer Are yurtdışında hareketli ve eski araç taşımak için bir uzman arıyor?
Aracınızın benzersiz olduğunu biliyoruz. Her yıl, Karaman müşterilerini kollektörlerini veya lüks otomobillerini taşıma konusunda yardımcı oluyor. Daha fazla bilgi ve önceki hareketlerin referansları için lütfen uzmanlarımızla iletişim kurun.

Kalite ve Memnuniyet

Yüksek bir performans standardı uyguluyoruz ve en iyi hizmet kalitesini sağlamak için sıkı şartlara ve prosedürlere bağlı kalıyoruz . Özel müşteri hizmetleri departmanımız sayesinde hareket bittiğinde bile size yardımcı olmaya devam ederek tam memnuniyetinizi garanti etmemizi sağlıyor..

Güvenlik ve Güvenilirlik

Eşyalarınızın güvenliği bizim önceliğimizdir. Herhangi bir duruma uyarız ve aradığınız çözümleri oluşturuyoruz. En iyi kalite standartlarını koruyarak ve uyum politikalarına bağlı kalarak müşterilerimize rekabetçi fiyatlar sunmayı taahhüt ederiz.

Esneklik ve Tavsiye

Biz bireylerin, kurumların güvenilir ortağıyız. 10 yıldır bizimle birlikte hareket ediyorlar. Son teslim tarihlerine saygı gösterme ve yıl boyunca hızlı ve mükemmel hizmetler sunma kabiliyetimiz müşterilerimizle güçlü ortaklıklar kurmaya yardımcı oluyor. Müşterilerimize çeşitli seçenekler hakkında tavsiyelerde bulunur ve rekabetçi fiyatlarla yüksek kaliteli hizmetler sunarız.