Lojistik Depolama

Karaman Transport > Lojistik Depolama

Dünya standartlarında depolama tesisisleri

Ekstra güvenli depolama alanı mı arıyorsunuz? Dünya çapında depolama kapasitesi, Karaman kısa ya da uzun süreli depolama için güvenli ve esnek çözümler sunmaktadır. Eşyalarınızı modern ve ultra güvenli saklama depolarımızda çok önemsiyoruz.

Müşterilerimiz, hem profesyoneller ve bireyler için depolama alanlarımız bulunmaktadır.. Depolama tesislerimiz düzenli olarak denetlenir ve iyi donanımlıdır, böylece eşyalarınızın en iyi koşullarda güvenli bir şekilde saklandığından emin olabilirsiniz.
Güvenlik, esneklik, gizlilik ve müşteri memnuniyeti odaklı, eşyalarınızın en iyi şekilde korunması için profesyonel ambalaj ve depolama malzemeleri sunuyoruz .
Mobilya, güzel sanatlar , ticari ürünler veya profesyonel ekipmanların depolanması gerekip, depolama tesislerimiz eşyalarınızı güvende tutmak için en iyi teknolojiyle donatılmıştır.

Depolama tesislerimizi benzersiz kılan nedir?

Karaman, eşyalarınızı taşımaya, evinizi yenilemeye, mevsimlik mobilya depolamaya ihtiyaç duyduğunuzdan, ihtiyacınız olduğu sürece saklamak için güvenli çözümler sunar.
AMBALAJ MALZEMESİ VE DEPOLAMA SÜRECİ
Mobilyalarınız, kısa veya uzun süreli depolama için yüklenmesi gerekip gerekmediğini sarılmış, korunmuş ve / veya kutulanmış. Bu, depolanmış mobilyaların korunmasını en üst düzeye çıkarır ve depolanmış bir sevkıyatın kısa bir süre içinde gönderilmesi gerektiğinde veya ilk planınızda herhangi bir değişiklik olduğunda, basitleştirir.
Bir paketleme listesi tamamlandı ve her kutu tanımlandı ve işaretlendi.
Daha sonra eşyalarınız, özel saklama kutularına veya konteynerlerine yüklenir, varlığınızda mühürlenir ve ultra güvenli ambarda saklanır.
SADELİK VE VERİMLİLİK
Karaman ile hayatınızı kolaylaştırmak için her şey yapılır.
En prestijli kalite kuruluşu tarafından akredite olarak, bireyler ve profesyoneller için gereksinimlerine ve özel ihtiyaçlarına göre kapsamlı depolama tesisleri sunuyoruz.
Ev eşyalarını, ticari malları, güzel sanatları , araçları, belgeleri , profesyonel ekipmanı vb. Depolayabiliriz ve eşyalarınıza istediğiniz zaman erişebilirsiniz.
Tüm güvenli depolama depolarımız, size% 100 güvenilirlik ve gönül rahatlığı sunmak için otomatik ve bilgisayarlı varış ve çıkış yönetimi ile donatılmıştır.

Kalite ve Memnuniyet

Yüksek bir performans standardı uyguluyoruz ve en iyi hizmet kalitesini sağlamak için sıkı şartlara ve prosedürlere bağlı kalıyoruz . Özel müşteri hizmetleri departmanımız sayesinde hareket bittiğinde bile size yardımcı olmaya devam ederek tam memnuniyetinizi garanti etmemizi sağlıyor..

Güvenlik ve Güvenilirlik

Eşyalarınızın güvenliği bizim önceliğimizdir. Herhangi bir duruma uyarız ve aradığınız çözümleri oluşturuyoruz. En iyi kalite standartlarını koruyarak ve uyum politikalarına bağlı kalarak müşterilerimize rekabetçi fiyatlar sunmayı taahhüt ederiz.

Esneklik ve Tavsiye

Biz bireylerin, kurumların güvenilir ortağıyız. 10 yıldır bizimle birlikte hareket ediyorlar. Son teslim tarihlerine saygı gösterme ve yıl boyunca hızlı ve mükemmel hizmetler sunma kabiliyetimiz müşterilerimizle güçlü ortaklıklar kurmaya yardımcı oluyor. Müşterilerimize çeşitli seçenekler hakkında tavsiyelerde bulunur ve rekabetçi fiyatlarla yüksek kaliteli hizmetler sunarız.