Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Karaman Transport > Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Müşterilerimize her zaman dünya standartlarına uygun bir hizmet kalitesi.

Karaman Uluslararası Ev Taşımacılığı olarak eşyayı gideceği yere ve hacmine göre çeşitli seçeneklerde ölçeklendirip, hava, kara ve deniz olmak üzere en uygun seçenek üzerinden fiyatlandırma yaparak müşterilerimize her zaman dünya standartlarına uygun bir hizmet kalitesi sunmaktayız.

Uluslararası evden eve nakliyatta, varış noktalarında iş ortağımız olan profesyonel firmalarla işbirliği yapıyor olmamız hizmet kalitemizi arttırmaktadır. Üyesi bulunduğumuz birçok organizasyon sayesinde dünyanın her yerinde aynı kalitede hizmet verebilecek acenta ağına sahibiz. Hava, kara veya deniz olmak üzere müşterilerimizin eşyalarını gönderme yolumuza göre, varış noktasında belli kalite standartlarına sahip olan bir acentemiz teslimat veya paketleme hizmetini başarıyla sunmaktadır.

Bireyler ve işletmeler için kişiselleştirilmiş ve yenilikçi taşıma hizmetleri sunmaktayız.

Tüm Avrupa ülkelerine kendimize ait kapalı kasa araçlara hizmet vermekte, düzenlediğimiz seferlerle güzergâh üzerinde bulunan birçok ülkeden(Almanya, Belçika, Hollanda, Danimarka, İsveç, İsviçre, Finlandiya, Fransa, İtalya, Macaristan, Yunanistan, Bulgaristan, Romanya, İngiltere, İspanya, Norveç ve Dünyanın her ülkesine hizmet vermeye devam etmektedir.) veya Türkiye’de belirlenen noktalardan teslim aldığımız eşyaları, varış noktasındaki adreslere güvenli bir biçimde teslim etmekteyiz. Müşterilerimize sunduğumuz en büyük avantajlardan biri de metreküp bazlı fiyatlarla, eşyaları kapladığı alana göre ücretlendirmemizdir.

Deniz yolu nakliyesini başka Avrupa ülkeleri olmak üzere Amerika, Japonya ve Avustralya gibi deniz aşırı ülkelere de yoğun olarak yapmakta, ayrıca grupaj ve konteynır nakliyelerini de organize etmekteyiz. IHK üyesi olmamız, kargolarımızı birçok havayolu şirketiyle dünyanın her yerine gönderebilme avantajına sahip olmamızı sağlamaktadır.

Kalite ve Memnuniyet

Yüksek bir performans standardı uyguluyoruz ve en iyi hizmet kalitesini sağlamak için sıkı şartlara ve prosedürlere bağlı kalıyoruz . Özel müşteri hizmetleri departmanımız sayesinde hareket bittiğinde bile size yardımcı olmaya devam ederek tam memnuniyetinizi garanti etmemizi sağlıyor..

Güvenlik ve Güvenilirlik

Eşyalarınızın güvenliği bizim önceliğimizdir. Herhangi bir duruma uyarız ve aradığınız çözümleri oluşturuyoruz. En iyi kalite standartlarını koruyarak ve uyum politikalarına bağlı kalarak müşterilerimize rekabetçi fiyatlar sunmayı taahhüt ederiz.

 

Esneklik ve Tavsiye

Biz bireylerin, kurumların güvenilir ortağıyız. 10 yıldır bizimle birlikte hareket ediyorlar. Son teslim tarihlerine saygı gösterme ve yıl boyunca hızlı ve mükemmel hizmetler sunma kabiliyetimiz müşterilerimizle güçlü ortaklıklar kurmaya yardımcı oluyor. Müşterilerimize çeşitli seçenekler hakkında tavsiyelerde bulunur ve rekabetçi fiyatlarla yüksek kaliteli hizmetler sunarız.