FAQ

Karaman Transport ile yolculuk
Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Adresten Adrese
Güvenli Teslimat

Karaman Transport firmamız, 2011 yılında Almanya Berlin’de faaliyete başlamış olup hem ticari
hem de şahsi eşyalarınızın kara yolu, hava yolu ve deniz yolu taşımacılığı, depolama hizmeti ve
iştigal konusu ile ilgili her türlü hizmeti sunmaktadır.
Uluslararası Taşımacılık
Türkiye'den Tüm Dünya'ya Kara, Hava ve Denizyolu ile Zati(Kullanılmış) Ev Eşyası, Mobilya İhracatı, Araç Nakli ve Endüstriyel Taşımacılık Hizmeti Vermektedir. Özmal Araçlarımızla Başta Avrupa Olmak Üzere 200'ü Aşkın Ülkeye Hizmet Vermekteyiz.
Depolama
7/24 Güvenlikli, Kişiye Özel Depolama Seçeneği İle Karaman Transport Güvencesiyle. Zaman ve Hacim Kısıtlaması Olmadan Flexible Depolama Hizmeti. Türkiye, Almanya Depolama Hizmeti Sunmaktayız.
Gümrükleme
Kara, Hava ve Denizyolu Taşımalarında İnter Lojistik Gümrükleme Departmanı ile Profesyonel ve Hızlı Çözümler Sunmaktadır. Zati Eşya Gümrüğü, İhracat ve İthalat Hizmetleri, Araç Nakil Gümrüklemesi Başta Olmak Üzere Tüm Gümrük İşlemleri.

Ofis Taşımacılığı
Ofis taşınmaları taşınma öncesi planlama yapılarak konusunda tecrübeli Karaman personeli
tarafından gerçekleştirilmektedir. Hızlı ve eksiksiz ofis taşınmasını sağlayabilmek için Karaman
olarak sizlere aşağıdaki hizmetleri sağlamaktayız;

Soru Cevap
Karaman Transport

Üyesi bulunduğumuz bir çok organizasyon ve etkinlik sayesinde dünyanın hemen hemen her yerinde yüksek kalitede güvenilir hizmet
sağlayan acente ağına sahibiz.
Soru : Karaman Transportla nasıl ulaşırım?

Cevap : Almanya veya Türkiye şubelerimize, web sayfamızdan, landing page sayfamızdan, sosyal medyadan ve google arama motorundan istediğiniz kaynaktan bize ulaşıp, konunun uzmanları ile 7/24 istediğiniz zamanda detaylı olarak konuşabilirsiniz.

Soru : Ev eşyalarımı, Ofis eşyalarımı veya Ticari eşyalarımı; Türkiye'den Dünyanın herhangi bir ülkesine nasıl taşıyabiliriz?

Cevap : Öncelikle eşyalarınızın m3 ölçümü (isterseniz ekspertiz ile) size göndereceğimiz formu doldurararak ya da fotoğraf,videolarını çektiğiniz eşyalarınızın ölçümü yapılıyor, paketleme servisimizin kullanacağı materyaller belirleniyor. İstediğiniz tarihte eşyalarınızı alıp aracımıza yükleyip, depomuza getiriyoruz. O arada sizden istenilen gümrük evraklarını hazırlanıyor ve Türkiye Gümrüğü için işlemlerimize başlıyoruz. Belirlenen tarihte gümrük onayınında çıkışıyla birlikte eşyalarınız Almanya Berlin depomuza teslim ediliyor. O esnada Almanya gümrüğünüzde yapılmış olup, belirtilen tarihte eşyalarınız evinize veya ofisinize teslim ediliyor

Soru : Karaman Transportlun diğer firmalardan ayıran özelliği nelerdir?

Cevap : Karaman Transport olarak biz; hem Almanya’da hem de Türkiye’de şubelerimizin olması, bize gümrük alanında rahatlık ve avantaj sağlamaktadır. Paketleme servisimizin eşyaları sağlamlıkla, titizlikle ve hızlı olarak yapması, eşyaların sorunsuz ve sağlam teslim edilmesini sağlamaktadır. Uzmanlarımızın, detaylı ve takipçi çalışmaları istediğiniz zaman ulaşabilme rahatlığı ile gönlünüz ve kafanız her zaman rahat olmaktadır. Kaliteli hizmet ile tanınan bir marka olmamız, size daha da iyi hizmet sunmak için bizi gururlandırıyor.

Soru : Karaman Transport'un hizmetleri nelerdir?

Cevap : Karaman Transport; Karayolu, Denizyolu ve Havayolu olarak her türlü şartlara uygun alternatif çözüm yolları ile size hizmet vermekteyiz

https://www.karamantransport.com/wp-content/uploads/2020/05/img-blue-corner-bottom-right.png
Konumumuz
Neredeyiz?
https://www.karamantransport.com/wp-content/uploads/2022/08/karaman-office-scaled.webp
Sosyal Medya
Sürekli Temasta Kalın
Uluslararası Evden Eve Nakliyat, Adresten Adrese, Güvenli Teslimat
Karaman Transport
Almanya İletişim Bilgileri
Karaman Transport
Türkiye İletişim Bilgileri
Konumumuz
Neredeyiz?
https://www.karamantransport.com/wp-content/uploads/2022/08/karaman-office-scaled.webp
Temasta Kalın
Karaman Sosyal Bağlantılar
Karaman Transport firmamız, 2011 yılında Almanya Berlin’de faaliyete başlamış olup hem ticari hem de şahsi eşyalarınızın kara yolu, hava yolu ve deniz yolu taşımacılığı, depolama hizmeti ve iştigal konusu ile ilgili her türlü hizmeti sunmaktadır.

Copyright by Karaman Transport. All rights reserved. Design Tetasafe

Copyright by Karaman Transport. All rights reserved. Design Tetasafe